Badania naukowe nad Metodą Silvy

Tutaj można zamieszczać dokumenty, informacje , badania dotyczące Samodoskonalenia Umysłu metodą Silvy
( niekoniecznie poznane w trakcie kursów,ale wiarygodne - dotyczące merytorycznie MS)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Green
Theta (4Hz - 7Hz)

Badania naukowe nad Metodą Silvy

Post autor: Green » śr lip 22, 2009 1:39 am

Sądzę, że ten dział to właściwe miejsce na ten temat.

Marylo, w jednym z tematów w dziale Kursy napisałaś:
Maryla pisze:(...) jak chodzi o MS....to NIE jest kwestia wiary. Mam taka publikacje, gdzie zamieszczono wszelkie doswiadczenia naukowcow nad MS. Poniewaz wsrod przeciwnikow czy sceptykow bylo duzo glosow, ze MS funkcjonuje tylko u tych pozytywnie do niej nastawionych, tych ktorzy wierza w Metode, sa pelni entuzjazmu etc. postanowiono wykonac kilka doswiadczen i podac je do wiadomosci publicznej, oczywiscie obalono te przekonania i udowodniono, ze MS FUNKCJONUJE U WSZYSTKICH, bez wzgledu na osobiste do niej nastawienie, a juz na pewno nie dlatego, ze sie w nia wierzy. Juz sam fakt, ze fantastycznie funkcjonuje u dzieci, a dzieci trudno sie przekonuje, ze "zadziala ale musisz w to mocno wierzyc". Publikacje pozyczylam, gdy tylko zostanie mi zwrocona, podam na forum naukowe doswiadczenia na ten temat.
To było pod koniec 2007 r. Czy byłabyś tak miła i zamieściłabyś informacje o tych badaniach?
evol_ution

Awatar użytkownika
Maryla
Moderator

Post autor: Maryla » śr lip 22, 2009 5:23 am

Green, dzieki :D

Zapomnialam o ksiazce! Juz zadzwonilam do osoby, ktora ja ode mnie pozyczyla i umowilysmy sie w ten weekend, a od przyszlego tygodnia zaczynam tlumaczyc i sukcesywnie dolaczac przetlumaczone teksty.

Dzieki :)
Przyjaciel to ktos, kto zna piesn Twego serca i potrafi Ci ja zaspiewac kiedy zapomnisz slow

Anja35
Beta (14Hz - 30Hz)

Post autor: Anja35 » śr lip 22, 2009 11:47 am

Marylo, wciąż czekamy na ciekawe informacje...

krzemian
Gamma (30Hz - 200Hz)

Post autor: krzemian » wt lut 02, 2010 3:21 pm

Również chętnie przeczytałbym o jakichś konkretach na temat Metody z punktu widzenia naukowców.

Awatar użytkownika
fox
Delta (0,5Hz - 4Hz)
Kontakt:

Post autor: fox » śr lut 03, 2010 9:13 pm

To znaczy jakich-czy których - naukowców?
fox
Om Lokah Samastah Sukhino bhawantu
Om bhavatu swastir

Nefra opuściła nas ciałem 13.04.2011 o godz.19.30 )Nikt i nic jej nie zastąpi.

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Post autor: maniek » czw paź 04, 2012 11:37 am

Wyniki badań do wglądu:
http://metodasilvy.jezewski.eu/document ... aukowe.pdf

- i do przekazania dalej, wszystkim tym, którzy opowiadają o Metodzie Silvy wprowadzające w błąd, wymysły i głupoty.
Skopiuj link i podaj dalej.

ODPOWIEDZ