Akcja: pomóż - podziel się MS z innymi!

Tutaj można zamieszczać dokumenty, informacje , badania dotyczące Samodoskonalenia Umysłu metodą Silvy
( niekoniecznie poznane w trakcie kursów,ale wiarygodne - dotyczące merytorycznie MS)

Moderator: Moderatorzy

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Akcja: pomóż - podziel się MS z innymi!

Post autor: maniek » pn gru 05, 2011 9:16 pm

Kochani absolwenci Metody Silvy!
Ponieważ Metoda Silvy w "szerokich kręgach społeczeństwa" jest znana ciągle słabo, lub wręcz opacznie, moglibyśmy ją przybliżyć - rozjaśnić wątpliwości. Zwracam się z prośbą do wszystkich osób, które chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami w formie wypowiedzi na Skype (może być także tylko dźwiękowej) i umieścić te relacje na YouTube.

Pomyśl i działaj! Pamiętaj - to, co dajesz, to wraca do ciebie :-)

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony ndz lut 05, 2012 8:39 pm przez maniek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
fox
Delta (0,5Hz - 4Hz)
Kontakt:

Post autor: fox » ndz gru 11, 2011 8:13 pm

świetna inicjatywa
O tym też porozmawiamy o tym na najbliższym "Katowickim" spotkaniu Marianie ?
Pozdrawiam.
fox
Om Lokah Samastah Sukhino bhawantu
Om bhavatu swastir

Nefra opuściła nas ciałem 13.04.2011 o godz.19.30 )Nikt i nic jej nie zastąpi.

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Post autor: maniek » ndz gru 11, 2011 9:01 pm

Jasne :-)

P.S.
Dalej czekam na zgłoszenia absolwentów! Zróbmy wspólnie mądry filmik na YouTube, by nasze relacje dały jak najlepszy obraz Metody Silvy. Możecie przysyłać także własne nagrania czy wideo, czy też tylko audio (możesz podpisać się imieniem, nazwiskiem, lub zupełnie anonimowo). Wierzę, że wielu z nas ma czym się podzielić!

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Post autor: maniek » pn gru 12, 2011 1:56 pm

Głos Małgorzaty, z którą razem współpracujemy:

"Witajcie,
Ukończyłam kurs metody Silvy w marcu tego roku i widzę w swoim życiu wielkie zmiany na lepsze. Metoda ta to moja miłość od pierwszego wejrzenia. Widząc jak dużo zyskałam chciałabym pomóc innym też to dostrzec:) Zauważyłam również, że ludzie są bardzo sceptyczni co do jakichkolwiek technik niewykraczających po za to co znają, boją się wszystkiego co nowe a na dodatek w internecie można znaleźć wiele opinii często nie mających nic wspólnego z rzeczywistością! Dlatego uważam, że warto stworzyć unikalny, krótki filmik, w którym my absolwenci Metody Silvy opisujemy swoje rzeczywiste doświadczenia i odczucia.
Po co to wszystko?
Aby ukazać Metodę Silvy, taką jaka jest naprawdę, aby przynajmniej jedna osoba, która w tym momencie cierpi, jest nieszczęśliwa czy samotna mogła się dowiedzieć, że jest sposób wyjścia z jej sytuacji, że nie musi tak być, może być szczęśliwa i może tego sama dokonać...
Jeżeli tylko chcesz pomóc w tym projekcie napisz mi wiadomość na maila mpodbilska@gmail.com ."

:lol:

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Post autor: maniek » pn gru 19, 2011 7:52 am

Od 2 tygodni jest tutaj ta prośba, zgłosiło się 0 osób...
:(

Nie wierzę, że nie ma nikogo na tym forum, kto nie chciałby pomóc innym.

Apeluję więc: Absolwencie! Obudź się!
Dała Ci coś Metoda Silvy? Masz szansę oddać, zrewanżować się, aby inni też mogli skorzystać z jej dobrodziejstwa, a także, by rozwiać dziwne, nierzadko wyssane z palca, o niej opinie.

Jest narzędzie, jakim jest YouTube, do wykorzystania. Nie ma na nim relacji absolwentów Metody Silvy i nie będzie, dopóki ktoś tego nie zmieni. Wystarczy wyjść ze strefy komfortu...

Zróbmy razem coś dobrego :)

Awatar użytkownika
fox
Delta (0,5Hz - 4Hz)
Kontakt:

Post autor: fox » wt gru 20, 2011 2:36 am

Zrobimy:)
Tak czy i inaczej.
Zadzwonię jutro-a właściwie dziś ok.09.00
Pozdrawiam
fox
Om bhavatu swastir

Awatar użytkownika
Green
Theta (4Hz - 7Hz)

Post autor: Green » ndz gru 25, 2011 9:16 pm

maniek pisze:Nie wierzę, że nie ma nikogo na tym forum, kto nie chciałby pomóc innym.
A co my tu niby robimy?
maniek pisze:Jest narzędzie, jakim jest YouTube, do wykorzystania. Nie ma na nim relacji absolwentów Metody Silvy i nie będzie, dopóki ktoś tego nie zmieni.
Tu są filmiki Zbyszka Królickiego:
http://www.atn.edu.pl/?page=kurs&id=2;
http://www.atn.edu.pl/?page=kurs&id=4.
evol_ution

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Post autor: maniek » ndz gru 25, 2011 11:06 pm

Odp.:
1. Mam na myśli absolwentów, a nie wykładowców (jak Z.Królicki).
2. My tu na forum nie robimy filmów do YouTube, a o tym mówię.

Pozdrawiam.

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Post autor: maniek » pn sty 02, 2012 11:41 am

4 tygodnie - bez efektu...

życzę wszystkim w Nowym Roku odwagi w wychodzeniu
ze strefy komfortu, by wasze życie nabierało nowych, pięknych
wartości, a każdego dnia i pod każdym względem działo się
coraz lepiej, lepiej i lepiej!

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Post autor: maniek » wt sty 17, 2012 5:54 pm

b.z.

...

leda
Alpha (7Hz - 14Hz)

Post autor: leda » śr sty 18, 2012 4:40 pm

Maniek napisał " Dała Ci coś Metoda Silvy? Masz szansę oddać....
No cóż , raczej niewiele, przynajmniej nie tak jak chciałam, nie tak jak zapisałam. Regularne , intensywne, systematyczne ćwiczenia, stosowanie metod i narzędzi oraz kilkuletniapraca i starania na poziomie alfa nie przyniosły mi " ...to lub coś leprzego..." a raczej i na pewno " z deszczu pod rynnę ".
I cóż pisać, pocóż zrażać dobrych, biednych i naiwnych ?
Szłam na kurs MS z wielkimi nadziejami i zapałem. Wykładowca , którego nazwizka nie wymienię tak powiedział "...jest to wasza najlepsza inwestycja... ",- oczywiście była mowa o zainwestowanych pieniądzach w ten kurs - oooj ... ironio !!!
Moim zdaniem dla nas Polaków , żyjących w innych realiach kulturowych i wkonomicznych niż np. Amerykanie , nie jest to taka najlepsza inwestycja.
Na tym forum jest 1250 zarejestrowanych użytkowników.
A piszących o rezultatach - tylko parę osób, rodzynek czy czarnych perełek, czego można pogratulować.
A świadczy to o tym ,że są to sporadyczne nie masowe przypadki i nie każdy osiągnie to co chce i nie myślę tu o tych co nie pracują z MS.

Awatar użytkownika
fox
Delta (0,5Hz - 4Hz)
Kontakt:

Post autor: fox » śr sty 25, 2012 8:28 pm

Pisz.
Właśnie po to jest forum.
Bardziej gdy są wątpliwości niż gdy są sukcesy.
Gdy dużo pracujesz nad swoim rozwojem i masz sukcesy -czasami brakuje czasu na pisanie o tym. ( to wg mnie jeden z powodów ze piszących jest mało)
Realia ekonomiczne nie maja tu żadnego znaczenia.
żadnego. Absolutnie.
Pozdrawiam.
fox
Om bhavatu swastir

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Post autor: maniek » czw lut 02, 2012 7:36 pm

"W ubiegłym roku w kraju, w wypadkach drogowych zginęło 4114 osób". (Gazeta Wyborcza)

- Dlaczego ludzie w dalszym ciągu chodzą na kursy prawa jazdy?

marmar
Beta (14Hz - 30Hz)

Post autor: marmar » czw lut 02, 2012 11:52 pm

maniek pisze:"W ubiegłym roku w kraju, w wypadkach drogowych zginęło 4114 osób". (Gazeta Wyborcza)

- Dlaczego ludzie w dalszym ciągu chodzą na kursy prawa jazdy?
Dlaczego wogóle chodzą?

maniek
Theta (4Hz - 7Hz)

Post autor: maniek » pt lut 03, 2012 11:56 am

Może inaczej.
- Czy pieniądze przeznaczone na kurs Metody Silvy są dobrą inwestycją? Nie? Dlaczego? Bo MS nie dała mi osiągnięcia celu...?
A,
- Czy pieniądze przeznaczone na kurs prawa jazdy są dobrą inwestycją? Tak? Dlaczego? Bo ginie tyle osób na drogach...?

Jeszcze inaczej.
Czy pieniądze przeznaczone na kupno wiertarki są dobrą inwestycją? Tak? To dlaczego wywierciłem krzywo otwór?... Dlaczego nie mam pretensji do wiertarki? A takie nadzieje wiązałem z jej zakupem!...

Jak jest dobrze, to dobrze. Mój sukces, moja sprawa. Ok. 3% osób dzieli się tym faktem z innymi. (To znaczy: pomogłem sobie techniką MS.)
Jak jest źle, to znaczy: cały świat jest zły. 10 razy więcej osób oświadcza o tym fakcie innym, wskazując od razu winnych. (To znaczy, w naszym przypadku: MS)

Takie są statystyki.
Tacy, widać, jesteśmy.

Anthony de Mello mawiał: "weź wreszcie odpowiedzialność za swoje życie, w swoje ręce"!
Jose Silva mawiał: "Twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość"!
Jakie są twoje myśli?

.

ODPOWIEDZ